WYBÓR NALEŻY DO NAS!

111 kandydatów do Rady Miasta zgłoszonych przez cztery komitety (dwa piekarskie i dwa partyjne): Sławy Umińskiej-Duraj, Naszych Piekar, Prawa i Sprawiedliwości oraz Śląskiej Partii Regionalnej. Jednym słowem: jest w czym wybierać.

Mamy czterech kandydatów na prezydenta: Sławę Umińską-Duraj, Zenona Przywarę, Jerzego Polaczka i Tomasza Ciska. Do tego 111 kandydatów na radnych.
Komitet Sławy Umińskiej-Duraj
– średnia wieku kandydatów: 42 lata
– kandydat na prezydenta: 41 lat


Komitet Naszych Piekar
– średnia wieku kandydatów: 51 lat
– kandydat na prezydenta: 58 lat


Komitet PiS
– średnia wieku kandydatów: 48 lat
– kandydat na prezydenta: 57 lat


Komitet ŚPR
– średnia wieku kandydatów: 45 lat
– kandydat na prezydenta: 49 lat


Zachęcam do głosowania na drużynę Sławy Umińskiej-Duraj, która zebrała naprawdę fajnych, wartościowych ludzi i razem z nimi chce dalej zmieniać Piekary Śląskie, ale nie przeczę, że także u konkurentów znalazłem świetnych kandydatów. I bardzo dobrze. Nasze miasto potrzebuje mądrej, dobrze współpracującej i skupionej na problemach Piekar Śląskich Rady Miasta.

Myślę, że jest w czym wybierać. Bez względu na poglądy – na pewno znajdziecie Państwo kogoś na kogo warto oddać głos. Nie zmarnujcie go zostając w domu.

Zachęcam do udziału w wyborach i wzięcia odpowiedzialności za przyszłość Piekar Śląskich. Może zrobimy naprawdę super frekwencję? Najlepszą w regionie? Najlepszą w kraju? Jak nie my – to kto? Piekary stać na sukces.

Do zobaczenia przy urnach 21 października.

źródło: https://www.krzysztofturzanski.pl/2018/09/wybor-nalezy-do-nas/Spodobało się? Podziel się z innymi!

Daniel Pliszka © Copyright 2018